Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sugestii/Reclamatii

+2
Pytter
Admin
6 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sugestii/Reclamatii - Page 2 Empty Re: Sugestii/Reclamatii

Post  Admin Fri May 15, 2009 5:11 pm

Aplicatiile de akolo leam mutat eu , aku sterg si sectiunea "Aplicatii" de la "Sfatul Batranilor" ... scuzati intarzierea , dar sunt cam prins de faculta acu pe final ... mai ales ca se apropie si sesiunea ... cine cunoaste,stie Smile
Admin
Admin
Admin

Posts : 26
Join date : 2009-04-28
Age : 36
Location : In the middle of nowhere ...

https://itsforbidden.forumotion.com

Back to top Go down

Sugestii/Reclamatii - Page 2 Empty Cum zice dragos^^

Post  Pytter Fri May 15, 2009 6:34 pm

SESIUNE SUCKS Twisted Evil multa bafta la examene, colocvii sau restante Shocked
Pytter
Pytter

Posts : 19
Join date : 2009-04-29
Age : 35
Location : Trapped betwen hell and haven

Back to top Go down

Sugestii/Reclamatii - Page 2 Empty reclamatie deaia

Post  Ralfy Thu May 21, 2009 7:58 pm

Iaute la ei, nu mai posteaza nimeni, au intrat oameni noi, si aplicatia nu o vad.. si ultimu topic formulat pe forum.. dateaza de acu ceva vreme, alz-u pentru craft.. sa nu mai zic! Ia ziceti la cat a ajuns fondu? 1kk pentru un shape crek e la gramada acolo.. sau nici ala! =))
Nu vreau sa critic pe nimeni, dar e chiar asa de greu sa facem si noi o treaba? Si aspiram sa ajungem guild mare, cand nici macar la inaltimea la shinzenguma nu suntem(si nu vorbesc de rank, ma refer la lvl, crafteri). Ok inteleg ca si eu am facut ceva greseli, intentia mea de a ma lasa, si nu zic ca nu se fac greseli, dar.. capu sus si sa incercam sa prosperam. Pana la urma guilda nu se rezuma la un singur om, ci la un grup de indivizi.
Ia sa vedem daca reusesc sa schimb ceva.. sau tot la fel de monotona ramane treaba.
Ralfy
Ralfy

Posts : 18
Join date : 2009-05-02
Age : 35
Location : Back from hell!

Back to top Go down

Sugestii/Reclamatii - Page 2 Empty Re: Sugestii/Reclamatii

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum