Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOAR O KESTE

3 posters

Go down

DOAR O KESTE Empty DOAR O KESTE

Post  aquos79 Fri May 08, 2009 9:39 pm

Haideti sa fim mai atenti ce si cui dam,ma refer la iteme .Vad ca vine lume in guild sta ce sta apoi incearca sa se lipeasca la un item 2 daca se prinde de bine daca nu asta e.Asa ca .....stiti voi.
aquos79
aquos79

Posts : 6
Join date : 2009-04-30
Age : 45
Location : Galati

Back to top Go down

DOAR O KESTE Empty Mda...

Post  Pytter Fri May 08, 2009 10:25 pm

Acuma faza e k 2 intelesuri pt unii care o sa vina... Daca nu le dam nimik si chestii - suntem ai dreaq si ies din guild si ne fac reclama proasta... Dak le dam asa cum ai zis ceva bun, poate pleaca si il vezi in RoLegion sau cine plm stie pe unde.... Suspect
Vb lu ralfy - " Noi crestem oameni pt RoLegion si alte guilde " RoShilder din Roman1a a ajuns in Oblivion... Shocked
In fine...zic k ar trebui sa fim foarte atenti pe cine bagam si cui dam ceva Very Happy
Pytter
Pytter

Posts : 19
Join date : 2009-04-29
Age : 35
Location : Trapped betwen hell and haven

Back to top Go down

DOAR O KESTE Empty Re: DOAR O KESTE

Post  Admin Sat May 09, 2009 3:35 am

ca fapt divers ... nu k nu miar conveni , dar Pytter ai grija putin la limbaj Smile .
Admin
Admin
Admin

Posts : 26
Join date : 2009-04-28
Age : 36
Location : In the middle of nowhere ...

https://itsforbidden.forumotion.com

Back to top Go down

DOAR O KESTE Empty Pffff

Post  Pytter Mon May 11, 2009 7:37 am

Scz... Da stii k vb urat knd ma enervez...si am mai postat ceva tot k continut explicit...Sorry ink o data dar what the hack, suntem majori Very Happy nu mai zic nimik k o sa se supere cineva rau( nu u stai chill^^)
Toate la timpu lor. Scz ink o data
Pytter
Pytter

Posts : 19
Join date : 2009-04-29
Age : 35
Location : Trapped betwen hell and haven

Back to top Go down

DOAR O KESTE Empty Re: DOAR O KESTE

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum